976 nm 130 W lainepikkusega -stabiliseeritud fiibersidestatud dioodlaser
Omadused:
stabiliseerida ja kujundada suure võimsusega laserdioodide emissioonispektrit paljude rakenduste jaoks, sealhulgas tahkis{0}}laserpumpamine, kiudlaserpumpamine, kõrge-eraldusvõimega Ramani spektroskoopia ja muud rakendused, mis nõuavad kõrget-võimsustemperatuuri-stabiliseeritud kitsa-joonelaiusega laserallikat.
Kuna pooljuhtlaseril on lai võimenduskõver, lai valgustsoon ja see toetab paljusid režiime ning igal režiimil on erinev sagedus, on pooljuhtlaseri väljundspekter lai. Samal ajal muutub ka pooljuhtlaseri väljundspekter temperatuuri või käitamisvoolu väikeste muutustega, põhjustades väljundvalguse kesklainepikkuse triivimist ja spektri laiuse muutumist. Praegu kasutatakse laialdaselt kasutatavates kiudlaserites ütterbium-legeeritud aktiivkiude, millel on kaks neeldumispiiki 915 nm ja 976 nm lähedal. Neeldumispiik 915 nm lähedal vastab madalale neeldumiskiirusele, kuid laiale neeldumisvahemikule ja neeldumispiik 976 nm lähedal vastab kõrgele neeldumiskiirusele, kuid kitsale neeldumisvahemikule. Seetõttu on kiudlaseri pumbaallikana valguse kesklainepikkusega 976 nm pooljuhtlaseri kasutamisel vajalik lainepikkuse lukustamine, et pooljuhtlaser suudaks stabiilselt väljastada sobiva kesklainepikkusega valgust ja kitsendada väljundspektri laiust. Kitsaste neeldumistippudega tahkelaserite ja gaaslaserite puhul, eriti gaasilaserite puhul, mille neeldumistsooni laius on alla 1 nm, on pooljuhtlaserit pumbaallikana vaja ka pooljuhtlaserit lainepikkusega lukustada, et pooljuhtlaser suudaks stabiilselt väljastada sobiva lainepikkusega valgust ja kitsendada väljundkiirguse keskmist lainepikkust.

Andmeleht:
Toote nr: FC976WS130
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±1 nm |
| Väljundvõimsus | 130W |
| Spektri laius FWHM | 1 nm |
| Kalde efektiivsus | 11W/A |
| Lainepikkuse nihe vooluga | 0,03 nm/A |
| Fiber | |
| Kiu painderaadius | >60 mm |
| Kiudsüdamiku/katte/puhvri läbimõõt | 105um/125um/250um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus/kiu kaitsetoru | 1,5–2 m/0,9 mm täisjope |
| Fiber Connector | Paljas ots |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 13~14A |
| Lävivool Ith | 0.9A |
| Tööpinge Vop | 22~24V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 45% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur (mitte{0}}kondenseeruv) | 25-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur (mitte{0}}kondenseeruv) | -20-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | -0,02nm/kraad |
| teised | |
| ESD | 500V |
| Suhteline õhuniiskus | 15-75% |
| Lainepikkuse vahemik (tagasiside isoleerimine) | 1040-1200 nm |
Joonis:

Kuum tags: 976 nm 130 W lainepikkusega -stabiliseeritud fiibersidestatud dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










