Kirjeldus
Stabiliseeritud lainepikkusega 100W 976nm+/-0,5nm pumplaser Põhijooned: Standardne kesklainepikkus 976 nm Materjali töötlemine |
Spetsifikatsioon:
| Optiline: | |
| Keskmise lainepikkus | 976 nm |
| Väljundvõimsus | 100w |
| Spektri laius | 3,5 nm |
| Lävivool | 0.5A |
| Töövool | 10A |
| Tööpinge | 23V |
| Konventsiooni tõhusus | 45% |
| Lainepikkuse nihe vs temperatuur | 0,3 nm/℃ |
| Kallaku efektiivsus | 12W/A |
| Töötemperatuur | 15~35°C |
| Kiu painderaadius | 37,5 mm |
| Südamiku läbimõõt | 105 um |
| Kiu pikkus | 1m |
| Numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | paljas ots |
Joonis:
Rakendus:



Kuum tags: lainepikkusega lukustatud kiudühendusega pumpavate laserite tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










