10 W 976 nm fiibersidestatud laserdiood
Tunnusjoon:
Lainepikkus 976 nm
10W väljundvõimsus
105 μm kiudude südamiku läbimõõt
0,22NA kiu ava
Eelised:
Pikk eluiga
Kõrge sidumise efektiivsus
Suur jõud
Paralleelse õmbluse tihendus
Tehnilised andmed:
| Optilised omadused | |
| Keskmise lainepikkus λ | 975 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 10W |
| Spektri laius FWHM | ≤6 nm |
| & gt;90% võimsus | 0,15 NA |
| Polarisatsioonirežiim | TE |
| Lainepikkus Temp. Koefitsient | ~0,28 nm/°C |
| Kiudude parameetrid | |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiudsüdamiku/katte läbimõõt | 105/125μm |
| Ühenduse tüüp | CO/ST/SMA |
| Kiu pikkus | 1m |
| Elektrilised omadused | |
| Töövool Iop | ≤12A |
| Lävivool Ith | ≤0.9A |
| Tööpinge Vop | ≤2.2V |
| Kallaku efektiivsus | ≥0.9W/A |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ≥48% |
Tootevaade:

KKK:
K: mis' s tarneaeg?
V: Tavaliselt 1-2 nädalat.
V: Kasutame FedExi, DHL-i, UPS-i, TNT-d või klient saab valida laevafirma.
K: Kui pikk on garantii?
V: 1-aastane garantii. (Pärast kvaliteedigarantii aega võtame remondikulud.)
K: Mis' on maksetähtaeg?
V: T/T ja Western Union.
K: Mis' on tagasimakse&võimendi; Asenduspoliitika?
V: Hindame teie ettevõtet ja pakume viivitamatut 7-päevast tagastuspoliitikat.
(7 päeva pärast asjade kättesaamist).
Kui kauba kvaliteet ei ole täiuslik, mis' ei vasta elektroonilistele spetsifikatsioonidele,
lihtsalt tagastage need meile asendamiseks või raha tagasimaksmiseks.
Kõik kaubad tuleb tagastada nende algses seisukorras raha tagasimaksmiseks või asendamiseks.
Ostja vastutab kõigi saatmiskulude eest.



Sertifikaadid:

|












