1000 W 10 baari 3 laine dioodlaser
Dioodivirna kasutamise üks peamisi eeliseid karvade eemaldamisel on selle võime sihtida korraga mitut juuksefolliikulit. Traditsioonilised laserkarvade eemaldamise seadmed kasutavad ühte laserallikat, mis on suunatud ainult ühele folliikule korraga. Dioodikihiga töötavad koos mitu laserallikat, võimaldades korraga sihtida mitut folliikulit. Selle tulemuseks on kiirem raviaeg ja põhjalikum karvade eemaldamine
Põhifunktsioonid:
100 W baari kohta (muu valik, näiteks 50 W baari kohta, palun võtke meiega ühendust)
3 laine: 760nm 808nm 1064nm
Töövool Iop 100A
Tööpinge Vop 20V
Impulsi laius 400 ms või väiksem töötsükkel 40% või väiksem

Spetsifikatsioonileht:
Toote nr: WC781VS1000
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus | 760nm/808nm/1064nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Töörežiim | QCW |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W |
| Baaride arv | 10 |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Impulsi laius | Vähem kui 400 ms või sellega võrdne |
| Töötsükkel | vähem kui 40% või sellega võrdne |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 100A |
| Lävivool Ith | 20A |
| Tööpinge Vop | 20V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 45% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
| teised | |
| Jahutusvedelik | Destilleeritud vesi |
| Voolukiirus/riba | 5-6 l/min |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 600-800 kPa |
| Vee temperatuur (ilma kondensatsioonita) | 23-27 kraadi |
| Filtreeritud veeosakesed | <20μm |
Pakendi joonis:


Kuum tags: 1000w 10 baari 3 laine dioodiga laserkorstna tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










