1000 W 10 baari 808 nm dioodlaservirn KM karvaeemaldusmasina jaoks

Eelis:
suur võimsus ja ülilühike impulsi kestus
high peak power >1000 vatti
Pikk kasutusiga 30 miljonit kaadrit
Pikk garantiiaeg 20 kuud
Üksik 808 nm või kolmekordne lainepikkus on valikuline
Suur riba vahel, mis tagab parema soojuse hajumise
Rakendus:
Karva eemaldus
Dioodlaserite remont ja vahetus
Miks teie dioodlaseri virn kergesti põleb?
1. Lisandid ja tolm laserit kiirgaval pinnal: kui laserit kasutati stimuleeritud kiirgusemissiooniga, neeldusid osaline laserkiir lisandite ja tolmu poolt ning moodustasid "täpi", mis kahjustab otseselt laseri liidest. Korduv kasutamine sellisel juhul vähendab ka laserenergia ülekannet ja lühendab laseri eluiga.
2. Laserõõnsuse veekanali ebamõistlik disain ja halvad materjalid. Lasertöö ajal lekkinud vesi või kondenseerumine lühendab laseri tööiga ja hävitab laseri täielikult. Loomulikult suurendab see müügijärgseid kulusid ja vähendab klientide rahulolu.
3. Laserdioodi halb jahutussüsteem, mis põhjustab laserkahjustusi, mitte ainult ei lühenda laseri eluiga, vaid mõjutab ka karvade eemaldamise tulemust.
Kauba nr: WC808VS1000
Kauba nimi: 1000 W 10 baari 808 nm dioodlaser
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Töörežiim | QCW |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W |
| Baaride arv | 10 |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Impulsi laius | Vähem kui 400 ms või sellega võrdne |
| Töötsükkel | Vähem kui 40 protsenti või sellega võrdne |
| Elektriline | |
| Töövool | ~100A |
| Lävivool | ~10A |
| Tööpinge | ~18V |
| Konversiooni tõhusus | ~50 protsenti |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
| teised | |
| Jahutusvedelik | Destilleeritud vesi |
| Voolukiirus/riba | 4-6 l/min |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 350-500 kPa |
| Vee temperatuur (ilma kondensatsioonita) | 23-27 kraadi |
| Filtreeritud veeosakesed | <> |
Joonis:

Pakkimine:

Kuum tags: 1000 W diode Laser Stack KM masina tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










