Kirjeldus
600 W kolmelainepikkusega dioodlaserpinn
Kolmekordne lainepikkus: 755 nm 808 nm 1064 nm
Vesi jahutatud
Kvaliteedi garantii: 18 kuud
Laskude arv: 20 miljonit
![]() | ![]() |
Pakendi joonis:

![V8D@~P[YX]G2@IZ9{OPJF22](/Content/upload/201998745/201909021428151315500.png)
Andmeleht:
Kauba nr: WCTWVS600
Kauba nimi: 600 W kolme lainepikkusega vesijahutusega vertikaalne dioodlaser
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 760±20nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 60W |
| Baaride arv | 4 |
| Keskmise lainepikkus | 808±20nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 60W |
| Baaride arv | 5 |
| Keskmise lainepikkus | 1064±20nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 60W |
| Baaride arv | 1 |
| Töörežiim | QCW |
| Baaride vahe | 2 mm |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Polarisatsioonirežiim | TE/TM |
| Kallaku efektiivsus | ≥1.0W/A |
| Impulsi laius | ≤400 ms |
| Töötsükkel | ≤40% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 60A |
| Lävivool Ith | 13A |
| Tööpinge Vop | 19V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 45% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15-30℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
| teised | |
| Jahutusvedelik | Filtreeritud vesi |
| Voolukiirus/riba | 4,0 l/min |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 0,4–0,5 MPa |
| Vee temperatuur | 23~27℃ |
| Filtreeritud veeosakesed | & lt;20 μm |
Võta meiega ühendust:
Kuum tags: 600w kolme lainepikkusega dioodlaseri virna tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas












