2400 W 808 nm dioodlaserpinn Polamar Vectus HP-le
Saame pakkuda Vectus HP-le dioodlaserpinnu taskukohase hinnaga ja kiire teostusajaga, umbes ühe nädala jooksul. Peate vahetama ainult dioodi laserriba, mis väldib kallist käepideme vahetust. Oleme' eksportinud Ameerika Ühendriikidesse, Brasiiliasse, Iisraeli, Euroopasse ja kõigi klientide' tagasiside on suurepärane. Alguses saab proovimiseks tellida 1 või 2tk, kui kõik on korras, siis saab tellida regulaarselt.
Lisaks on meil agente Brasiilias, Saksamaal ja USA-s, kellel on tehnilised spetsialistid, kui te ei saa' laserriba ise parandada. Abi saamiseks võite nendega ühendust võtta.
Tunnusjoon:
Pikk kasutusiga ja kulutõhus.
Parema jahutusega makrokanal
Suurepärane dioodlaseriga karvade eemaldamiseks
Kiire tarneaeg umbes nädal
Kohaletoimetamine ametliku DHL Expressi kaudu, mis on turvalisem


Kauba nr: WC808VS2400
Kauba nimi: 808 nm dioodlaserpinn Polamar Vectus HP-le
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Töörežiim | QCW |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W/baar |
| Baaride arv | 24 |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Impulsi laius | ≤400 ms |
| Töötsükkel | ≤40% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~100A |
| Lävivool Ith | ~25A |
| Tööpinge Vop | ~43.2V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~50% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20~30℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
Üksikasjalikud skeemid:

Oleme professionaalne dioodlaserite tarnija. Kas vajate remondiks või karvaeemaldusmasina valmistamiseks dioodlaserriba/virna?
Meie virnad ei kasutata mitte ainult Palomar Vectus, vaid ka enamiku Hiina masinate jaoks, nagu Lefis, KM, Laserconn, ADSS, Apolo, Sincoheren, PZlaser jne.
Üle 30 miljoni kaadri eluiga ja 20-kuuline garantii.
Whatsapp: +008618969129929
E-post: kw@brandnew-china.com
Kuum tags: dioodlaserpinn vectus hp tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










