Kirjeldus
Mitme dioodlaseri stack Alma Soprano Titanium Quattro HP jaoks
Alma Soprano Titanium sisaldab Quattro aplikaatorit
Soprano Titanium sisaldab Quattro 3D, ainulaadset ja tõhusat uut aplikaatorit, mille täpi suurus on eriti suur, 4 cm², mis tagab kiirema ravi ja parema patsiendikogemuse.
Kolm samaaegset lainepikkust ühes aplikaatoris
Lisateave customlzatloni kohta>>

BrandNew Tech Müüa Diode laser stack Vahetamiseks või hoolduseks

Omadused:
1. 755nm, 808 nm, 1064 nm mitu lainepikkust ühes virnas
2. iga latt on 100w, kokku 1200w
3. stabiilne kvaliteet ja pikk kasutusiga
4. kiire tarneaeg
5. HP asendamiseks või hoolduseks
Toote nr: WC808T1500
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W |
| Baaride arv | 12 |
| Töörežiim | QCW |
| Impulsi laius | 40 ms |
| Emitter suurus | 10x13,2 mm |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 100A |
| Lävivool Ith | 25A |
| Tööpinge Vop | 24V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 50% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-80 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm / kraad |
Pakendi joonis

Kuum tags: mitme dioodi laservirn alma soprano titanium quattro aplikaatorite tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










