Kirjeldus
Varuosad Diood Laser Stack 300W 500W 600W
Funktsioonid
-AuSn kõvajoodispakett, suurem stabiilsus
- Kõrgem võimsuse muundamise efektiivsus
-Makrokanalipakett, suletud maja
-Kõrgem töökindlus, pikem eluiga
-2,0 mm samm vardade vahel
- Kuni 6-20 baari ühes virnamoodulis
- Ühe või mitme lainepikkusega 760 nm, 808 nm, 1064 nm ühes virnamoodulis
-Aktiivne vesijahutus optimeerib eluiga ja võimsust
-Madala soojustakistuse pakett

Andmeleht
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 50W/60W |
| Baaride arv | 10 |
| Impulsi laius | ≤400 ms |
| Töötsükkel | ≤40% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~50A/60A |
| Lävivool Ith | ~10A |
| Tööpinge Vop | ~19V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~50% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20~30℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
Joonistamine

Kuum tags: varuosad dioodlaserpinn 300w 500w 600w tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










