2000W 803nm QCW laseri horisontaalne massiiv
suure võimsusega laserdioodide massiivid, mis on spetsiaalselt ette nähtud pikaealiseks tööks kvaasi-CW rakendustes. Nendel massiividel on uus epitaksiaalne vahvli disain, mis kasutab suurt optilist õõnsust ja on pakitud AuSn joodise ja CTE-ga sobitatud jahutusradiaatorite abil.
See anti 80x ja 88x lainepikkusega ribadele, mis töötavad 100-300 vatti baari kohta. Usaldusväärsed tööpunktid on kindlaks määratud mitmesuguste rakenduste jaoks, sealhulgas tootevaliku leidmine (toote eluiga alla 1 miljardi kaadri) ja tööstuslik töötlemine (toote eluiga ületab 20 miljardit kaadrit).
Andmeleht:
Toote nr: CC803HA2000
| Optiline | |
| Keskmine lainepikkus | 803±5 nm |
| Väljundvõimsus | 2000W |
| Baaride kogus | 10 |
| Töörežiim |
QCW |
| Kiire telje lahknemine(FWHM) | 40Deg |
| Aeglase telje lahknemine(FWHM) | 10Deg |
| Spektraallaius FWHM |
6nm |
| Sagedus | 25 Hz |
| Impulsi laius | 400us |
| Elektri | |
| Praegune Iop | 200A |
| Läve praegune ith | 25A |
| Tööpinge Vop | 10 V |
| Thermal | |
| Katse temperatuur | 60 °C |
| Säilitamise temperatuur | -55-+85°C |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm/°C |
Paketi joonis:
Kuum tags: 2000w 803nm qcw laseri horisontaalse massiivi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










