Kirjeldus
2400W 808nm horisontaalne stackdioodlaser
Toote kirjeldus
Juhtjahutusega 12-baardioodlaser kuni 2400 W QCW väljundvõimsusega (QCW) on suurepärane lahendus roheliste ja keskkonnasõbralike rakenduste jaoks, nagu pumpamine, kuumutamine ja steriliseerimine. Väike lati samm tagab väga integreeritud ja tõhusa mooduli disaini tööstuses, meditsiinis ja muudes rakendustes.
Funktsioon
>20,000 tundi MTTF
Kitsa spektri laius 6nm
Töötsükkel 2% Sagedus 100Hz
Kompaktne disain otsast lõpuni virnastamiseks
Rakendus
Meditsiiniline ja esteetiline kasutamine
Materjali töötlemine
Tööstusrakendus
Teaduslikud uuringud

Andmeleht:
Toote nr: CC808HA2400
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus λ Valikuline 1 | 808nm±5nm |
| Keskmise lainepikkus λ Valikuline 2 | 805/808/812nm±2nm |
| Väljundvõimsus | 2400W |
| Baaride arv | 12 |
| Töörežiim | QCW |
| Baar pigi | 0,48 mm |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 50 kraadi |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 10 kraadi |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| Impulsi laius | 400 us |
| Sagedus | 100 Hz |
| Töötsükkel | 2% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 200A |
| Lävivool Ith | 25A |
| Tööpinge Vop | 24V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 60 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -55~+85 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm/kraadi |
Pakendi joonis:

Kuum tags: 2400w 808nm horisontaalse virna dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










