600 W 5 baariga PulseLife G-dioodlaser
600 W 5bar PulseLife G-stack dioodlaserit kasutatakse suure võimsuse ja kitsa spektri tõttu laialdaselt tööstuslikul kontrollimisel ning see võib anda suure-täpsusega kontrollitulemusi. Näiteks sellistes rakendustes nagu laserradar ja roboti takistuste vältimine, võivad horisontaalmassiiviga laserid pakkuda kõrge eraldusvõimega-kujutisi ja täpset sihtteavet, rahuldades tõhusalt kontrollivajadusi keerukates keskkondades.
Kiired üksikasjad:
Lainepikkus 802-816 nm
5 baari pooljuhtlaserite virnad kvaasi{1}}CW tööks
Laia ja suhteliselt ühtlase spektriga massiiv

Andmeleht:
Toote nr: CC808HA600
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus | 808±10nm |
| Väljundvõimsus | 600W |
| Baaride kogus | 5 |
| Töörežiim | QCW |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Sagedus | 100 Hz |
| Impulsi laius | <200us |
| Töötsükkel | <2% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 100A |
| Lävivool Ith | 15A |
| Tööpinge Vop | 12V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
Pakendi joonis:

Kuum tags: 600W 5bar PulseLife G-stack diode Laser tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










