Kirjeldus

940nm 25W COS-dioodlaser
Funktsioon
- otsene süsteemiintegratsioon
- Usaldusväärne jõudlus
- Kõrge efektiivsus
Rakendus
- labori kasutamine
Kuupäevaleht
Kauba number: COS940DL25
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 940 nm |
| Väljundvõimsus | 25W |
| Emitter laius | 230 um |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| Elektriline | |
| Tööpinge Vop | 1.8V |
| Töövool Lop | 25A |
| Lävivool Lth | 1.6A |
| Konversiooni tõhusus | 60% |
| Polarisatsioon | TE |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,35 nm / kraad |
Joonis:

Kuum tags: 25w 940nm cos dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










