Kirjeldus

500 mW 808 nm kiip Submount COS laserdioodil
Funktsioon:
- Lainepikkus: 808 nm
-
Emitter laius: 5um
-
Üksikrežiim
Rakendus:
-
Valu leevendamine
-
Vaskulaarne ravi
Andmeleht
Toote nr: COS808SM05
Kauba nimi: 808nm 500mW COS-dioodlaser
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808±3nm |
| Väljundvõimsus | 500mW |
| Töörežiim | CW |
| Emitter laius | 5um |
| Spektri laius FWHM | 3nm |
| Elektriline | |
| Lävivool Lth | 100mA |
| Töövool Lop | <900mA |
| Tööpinge Vop | 2V |
| Kallaku efektiivsus | 1.0W/A |
| Konversiooni tõhusus | 50% |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-85 kraadi |
Joonis:

Meil on hea meel teatada murrangulisest uuendusest lähi-infrapuna laserdioodides – maailma esimene 5µm ühe-moodi 808nm 500mW kiip-skaalapaketi (COS) laserdiood.
See täiustatud diood ühendab suure väljundvõimsuse suurepärase kiire kvaliteediga ülimalt -kompaktses üherežiimis-emitteris. See on suurepärane valik nõudlike rakenduste jaoks, kus heledus, täpsus ja integreerimise paindlikkus on kriitilise tähtsusega.
Kuum tags: 500mw 808nm kiip submount cos laserdioodide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










