Kirjeldus
16 baari laservirn
Põhijooned:
50W baari kohta, 16 baari, kokku 800W
AuSn kõvajoodise montaažitehnoloogia, suurem töökindlus
Standardkonfiguratsioon ja kliendi kujundatud pakett
Kvaliteedi garantii on 20 kuud. Laskude arv>50 miljonit.

Andmeleht
Toote nr: WC808VS800
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 800W |
| Impulsi laius | ≤400 ms |
| Töötsükkel | ≤40% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~45A |
| Lävivool Ith | ~10A |
| Tööpinge Vop | ~28V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~50% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20~30℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
Joonistamine
![]39@A1UUXXK)~V3A@4G3`ZO](/Content/upload/201998745/201908141543058622432.png)
Kasutusnõuanded:
Selle toote pikaajalise töö tagamiseks kasutage tsirkuleerivaks jahutuseks ioniseeritud vett. Kui on olemas filtreerimissüsteem, siis vahetage filter regulaarselt (vastavalt vee kvaliteedile). Kui filtreerimist ei toimu, on soovitatav deioniseeritud vesi kaks korda nädalas välja vahetada.
Kuum tags: 16 baari laservirna tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










