6W 808nm COS laserdiood
6W 808nm COS-laserdiood on suurepärane valik klientidele, kes otsivad suure võimsusega tipptasemel-jõudlust-madala kuluga standardse alamkinnituse disainiga. Täiesti uus, mis on saadaval lainepikkuste vahemikus 8XX kuni 9XX ja on saadaval mitmesugustes konfiguratsioonides, sealhulgas ühe- ja mitmerežiimilised seadmed nii CW kui ka impulssrežiimi jaoks. 6W 808nm COS-laserdioodi rakendused hõlmavad OEM-i meditsiinilist, pumbaallikat, sõjalist sihtimist, OTDR-i, kauguse leidmist ja valgustust. Soovi korral on saadaval kohandatud lainepikkused ja konfiguratsioonid.
Omadused:
Kõrge muundamise efektiivsus;
tööiga > 20000h;
Madal tumevool, madal mahtuvus;
Kõrge töökindlus, pikk kasutusiga;
Kohandatud tooted klientidele.
Rakendused:
Tööstus;
Pump;
Valgustus;
Meditsiiniline ravi.

Andmeleht
Kauba nr: COS808DL6
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Väljundvõimsus | 6W |
| Emitter laius | 100 um |
| Elektriline | |
| Lävivool | 0.9A |
| Töövool | 6A |
| Tööpinge | 1.8V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkus Temp. Koefitsient | 0,35 nm / kraad |
Joonis:

Kuum tags: 6w 808nm cos laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










