22W 975nmLaia ala laserdiood materjali töötlemiseks
22W 975nmLaia ala laserdioodFunktsioon:
- 190 um emitteri suurus, 22 W väljundvõimsus, 975 nnm lainepikkus
- 50% võimsuse muundamise efektiivsus
- Saadaval COS-i pakend
- Suurepärane joodetavus
- Stabiilne ja usaldusväärne jõudlus
22W 975nmLaia ala laserdioodRakendus:
- Vaba ruumi optiline side
- Esteetika, dermatoloogia ja kirurgia
- Kaitse ja julgeolek
- Materjali töötlemine

COS-i pakendil on kaks suuremat kuldtraadiga liimimispatja, mis puutuvad kokku pooljuhtlaserdioodi katoodi ja anoodiga. COS-i paketi suurus on väga väike, seega sobib see väga hästi OEM-süsteemi integreerimiseks.
22W 975nmLaia ala laserdioodAndmeleht
Toote nr: COS975DL22
Kauba nimi: 975 nm laia ala laserdiood
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 975 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 22W |
| Spektri laius FWHM | 4 nm |
| Kalde efektiivsus | 1.0W/A |
| Kiire telje lahknevus | 30 kraadi |
| Aeglase telje lahknevus | 10 kraadi |
| Emitter suurus | 190 um |
| Elektriline | |
| Lävivool | 1.5A |
| Töövool | 24A |
| Tööpinge | 2.0V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 50% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm / kraad |
22W 975nmLaia ala laserdioodJoonis:
Lai{0}}alalaserid töötavad ruumilistes ja pikisuunalistes mitmerežiimilistes režiimides. Neid saab kasutada tahkis-laserpumpamiseks, andurite tehnoloogiaks, materjalide töötlemiseks, meditsiinilisteks rakendusteks, fotodünaamilises ravis ja teadusuuringutes. Lai-laserdioode kasutatakse laialdaselt pumbaallikatena kõigis-tahkjuht-laserites, samas kui pooljuhtlaserdioodide kiirt tuleb kujundada suure lahknemisnurga ja kitsa ristkülikukujulise ristlõike-asümmeetria tõttu kiire ja aeglase telje suunas.
22W 975nm COS:
BrandNew's pakub COS 22 W SMD dioodlasereid, 22 W 975 nm COS kasutab AuSn keevitust ja P Down pakkimist, millel on palju eeliseid, nagu kõrge töökindlus, stabiilne väljundvõimsus, suur võimsus, kõrge efektiivsus, pikk kasutusiga ja kõrge ühilduvus, ning neid kasutatakse turul laialdaselt. 22W 975 nm tooteid testitakse COS-i ja vananemisliiniga. usaldusväärne, stabiilne ja pika elueaga.

Kuum tags: 975nm laia ala COS laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










