905 nm 50 W dioodlaserkiibid

Ülevaade
Väljundvõimsus kuni 150W
Paigaldamata Bare Bar, saab paigaldada ka TO-9-le
905 nm lainepikkuse rakendamine on koondunud peamiselt lähi-kauguse mõõtmise, takistuste tuvastamise, takistuste tajumise autonoomse sõidu puhul, tööstusautomaatika, siseruumides navigeerimise, robootika jne valdkondadesse. Selle lainepikkusega LiDAR võib pakkuda -täpset kauguse mõõtmist ja keskkonna tajumist ning toimib nendes rakendustes hästi. Lisaks kasutatakse 905 nm lainepikkusega LiDAR-i sageli sõiduki{6}}paigaldatud LiDAR-is, eriti intelligentse sõiduauto-paigaldatud LiDARi, 3D-intelligentse taju, laserkauguse ja masinnägemise valdkonnas.
Spetsifikatsioonileht:
Toote nr: LC905SE50Q
| Optiline | Tüüp |
| Kesklainepikkus | 905 nm |
| Väljundvõimsus | 50W |
| Töörežiim | QCW |
| Spektri laius | 4 nm |
| Emitter laius | 70μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 27Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 10 kraadi |
| Polarisatsioonirežiim | TE |
| Kalde efektiivsus | 3W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 10.5A |
| Lävivool Ith | 0.5A |
| Tööpinge Vop | 6.3V |
| Konversiooni tõhusus | 40% |
| Impulsi laius | 100ns |
| Töötsükkel | 0.01% |
| Kordamise sagedus | 1000 Hz |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,31 nm / kraad |
KKK:
Millised on teie maksetingimused?
T/T või Western Union, teie valikul.
Kas pakute toodetele garantiid?
Jah, kõiki tooteid on enne väljasaatmist testitud.
Eluaegne tehnika tugi{0}} aastat garantiid.
Kuum tags: 905nm 50w dioodlaserkiipide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










