Kirjeldus
Suure võimsusega 22W 915nm COS-laserdiood
Toote kirjeldus
Sarnaselt C-kinnitusega on CoS-il (alamkinnitusel kiip) laser ilma kaitseta avatud kiibile või selle ühendusjuhtmetele. CoS on väga soovitav ka siis, kui teised optilised komponendid peavad olema esiküljele väga lähedal. AlN-i alamtoru on suurepärane soojusjuht, kuid CoS vajab jahutamist.
Põhiparameetrid:
Kiip on submount disain ja P Down suletud pakend
AuSn liimimine RoHS-iga
Muud lainepikkused 808nm, 915nm, 975nm valikulised
Pikk eluiga Kõrge töökindlus

Andmeleht:
Toote nr: COS915DL22
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 915 nm |
| Väljundvõimsus | 22W |
| Spektri laius FWHM | 5nm |
| Kalde efektiivsus | 1.0W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 26A |
| Lävivool Ith | 1.5A |
| Tööpinge Vop | 1.8V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 50% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm / kraad |
Pakendi joonis:

Kuum tags: suure võimsusega 22w 915nm cos laserdioodide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










