Toodete kirjeldus
OEM ODM lainepikkusega 500W 905nm kiip LED CHIP Single Bar
Omadused:
-
Suur laseri võimsus
-
Kõrge efektiivsus
-
Pika eluea kõrge töökindlus
Rakendused:
- Algne lasertoodang
- Tööstuslik lõikamine
- Laseri tootmine

Toote nr: LC905SB500
Kauba nimi: 905 nm 500 W ühe riba laserkiip
| Optiline | Tüüp |
| Kesklainepikkus | 905 nm |
| Väljundvõimsus | 500W |
| Töörežiim | QCW |
| Emitterite arv | 4 |
| Emitter laius | 300μm |
| Emitter Pitch | 400μm |
| Õõnsuse pikkus | 750 |
| Riba laius | 1,6 nm |
| Telgede lahknevus (FWHM) | 10/36 kraadi |
| Paksus | 150μm |
| Kalde efektiivsus | 0.8W/A |
| Polarisatsioonirežiim | TE |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 38A |
| Lävivool Lth | 0.8A |
| Tööpinge Vop | 42V |
| Konversiooni tõhusus | 33% |
| Pulsi seisund | 200 |
| Sagedus | 5K |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm/kraadi |
Joonistamine

Laserdiood ehk sissepritsega laserdiood on seade, milles valgust kiirgava keskkonnana kasutatakse dioodi pn-siirdekohta. Energiat antakse dioodi eelpinge kujul, mis sarnaneb valgusdioodiga. Laserdioodid kiirgavad tavaliselt koherentset valgust, valgusdioodid aga ebajärjekindlat valgust. Laserdioodi põhistruktuur on näidatud allpool.

Kuum tags: oem odm lainepikkus 500w 905nm kiip led kiip ühe riba tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas













