5W 10W 808nm C-kinnitusega ühe emitteri dioodlaser
Omadused:
CM808DL5/CM808DL10 on kvaliteetne C-kinnitusega laserdiood, mis Fabry-Perot laser põhineb tipptasemel, kvantkaevu epitaksiaalse kihi kasvul ja usaldusväärsel lainejuhi struktuuril. CM808DL5/CM808DL10 on lihtne paigaldada ja see tagab hea soojuskontakti, muutes selle ideaalseks valikuks suure võimsusega ja originaalseadmete tootjate rakenduste jaoks. C-kinnituspaketil on kaks keevitatud kullast kontakti n- ja p-leegitud pooljuhtkihtidele.
Valikud:
CM808DL5/CM808DL10 ühe emitteri laserdioodide seeria, mis põhineb kvantkaevu epitaksial ja harja lainejuhi struktuuril. C-Mount pakitud üksikud emitterid tagavad suurepärase töökindluse ja jõudluse. Kesklainepikkused hõlmavad 635 nm, 650 nm, 670 nm, 785 nm, 808 nm, 830 nm, 9xxnm ja 1064 nm. Pakendi kujundused hõlmavad TO-kinnitusi, CoS-kinnitusi, C-kinnitusi ja F-kinnitusi. Pakkuge talade kujundamise teenuseid, nagu kiire telje tihendamine, vastavalt kliendi nõudmistele.

Andmeleht:
Toote nr: CM808DL5
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus λ | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 5W |
| Kalde efektiivsus | 1.1W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 5A |
| Lävivool Ith | 0.3A |
| Tööpinge Vop | 2V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 50% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40~80 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm/kraadi |
Joonistamine

Kuum tags: 5w 10w 808nm c-mount ühe emitteri dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas












