785nm 1W 2W 3W C-kinnitusega dioodlaser
Funktsioonid:
-
Saadaval mitmes pakendistiilis
-
Impulsstöö spektraalse stabiilsuse tagamiseks lühikeste impulsside pikkuste korral
-
Suur võimsus CW rakenduste jaoks
-
Kõrge kalde efektiivsus
Rakendused:
Kaasake Ramani spektroskoopia ja optiline salvestusruum
Lisainformatsioon:
Seade on avatud jahutusradiaatori dioodlaser; seda võib kasutada ainult puhta ruumi atmosfääris või tolmu eest kaitstud korpuses. Töötemperatuuri ja suhtelist õhuniiskust tuleb kontrollida, et vältida vee kondenseerumist laseri külgedele. Vältida tuleb laseri tahke saastumist või kokkupuudet sellega.

Andmeleht:
Toote nr: CM785DL2
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus λ | 785 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 2W |
| Spektri laius FWHM | 4 nm |
| Kallaku efektiivsus | 1.0W/A |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 30 kraadi |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 10 kraadi |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 2.5A |
| Lävivool Ith | 0.6A |
| Tööpinge Vop | 1.8V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 50% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~55℃ |
| Säilitustemperatuur | -30~70℃ |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,3 nm/℃ |
Joonistamine

Kuum tags: 785nm 1w 2w 3w c-mount dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










