9W 940nm C-kinnitusega laserdiood
C-Mount tööstusstandardi pakendiga ja väikese jalajäljega kruvikinnitustega. Meil on mõned võimalused, sealhulgas kiirtelje objektiiv. Ja meie 9w 940nm c-mount laserdiood on saadaval laia ala suure võimsusega seadmetena. Tööstusstandardile vastavat ühe vahelehega C-kinnituspaketti on lihtne paigaldada ja see tagab hea soojuskontakti, muutes selle ideaalseks valikuks suure võimsusega ja OEM-rakenduste jaoks.
Funktsioonid:
9W väljundvõimsus, 940nm kesklainepikkus
FAC saadaval
Spetsiaalne peeglikate tagab suure töökindluse
Kõrge stabiilsus
Pikk kasutusiga
Rakendused:
OEM meditsiiniline
Tarbijameditsiin
Sõjaline sihtimine
Vahemaa leidmine ja valgustus
Andmeleht:
Toote nr: CM940DL9
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus λ | 940 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 9W |
| Emitter laius | 90 um |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 10A |
| Lävivool Ith | 0.5A |
| Tööpinge Vop | 2.2V |
| Soojus | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40~80 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0.35nm/kraadis |
Joonistamine
Kuum tags: 9w 940nm c-mount laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










