Kirjeldus
3 W 1550 nm F{2}}kinnitusega laserdiood side jaoks
Funktsioon:
- Keskmise lainepikkus: 1550 nm
- Emitter laius: 100um
- Tugev jõud
- Suurepärane kvaliteet
Rakendus:
- Side
- Meditsiiniline
- Mõõtmine

Tehnilised andmed:
Kauba nr:FM808DL25
Kauba nimi: 1550 nm 3W F-kinnitage dioodlaser
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 1550 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±20 nm |
| Väljundvõimsus |
3W |
| Spektri laius FWHM | 11 nm |
| Kiire telg FWHM | 30 kraadi |
| Aeglase telje FWHM | 10 kraadi |
| Emitter laius | 100 um |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | 10A |
| Lävivool Lth | 1A |
| Tööpinge Vop | 1.5V |
| Tõhus kalle | 0.45W/A |
| Konversiooni tõhusus | 30% |
| Polarisatsioon | TE |
| Termistor | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,35 nm / kraad |
Joonis:

Kuum tags: 1550nm 3W F-kinnitusega laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas












