3W 808nm F Mount laserdioodi lainepikkuse stabiliseerimine
Funktsioon:
- Stabiilne väljundlainepikkus
- Temperatuur{0}}Ebatundlik jõudlus
- Suurenenud imendumistõhusus
-
Kohandatud FAC
Rakendus:
- Tahkis{0}}laseriga pumpamine
- Meditsiini- ja esteetilised seadmed
- Teaduslikud uuringud

Tehnilised andmed:
Toote nr: FM808WSLB3
Kauba nimi: 3W 808nm F-kinnitusega dioodlaser
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±1 nm |
| Väljundvõimsus |
3W |
| Kiire telg FWHM | </=2 kraadi |
| Aeglase telje FWHM | 10 kraadi |
| Emitter laius | 100 um |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | 4A |
| Lävivool Lth | 1A |
| Tööpinge Vop | 2V |
| Termistor | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,02 nm/kraad |
Joonis:

1: täpne lainepikkuse stabiliseerimine:
Sisseehitatud{0}}lainepikkuse stabiliseerimise tehnoloogia tagab väga stabiilse väljundi 808 nm juures.
Minimeerib tõhusalt temperatuurikõikumistest ja voolukõikumistest põhjustatud lainepikkuse triivi.
Garanteerib suurepärase spektraalse järjepidevuse, mis on oluline tahkislaserpumpamisel-, meditsiiniseadmetel ja tööstuslike täppissüsteemide jaoks.
2: lineaarne kiire profiil (joon-kujuline koht):
Spetsiaalne optiline disain tagab ühtlase joonega{0}}kujulise kiire, mis muudab selle ideaalseks selliste rakenduste jaoks nagu:
Laserjuuste eemaldamine ja dermatoloogilised protseduurid- ühtlane energiajaotus turvalisemaks ja tõhusamaks raviks.
Plasti keevitamine ja tööstuslik töötlemine- pidev kuumutamine piki töötlemisliini.
Tahkis{0}}laseriga pumpamine- parandas võimendusmeediumiga ühendamise tõhusust.
Kuum tags: 3w 808nm f mount laserdioodi lainepikkuse stabiliseerimise tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










