3W 980nm F{2}}Paigaldage E-pakett laserdioodid koos FAC-objektiiviga
Omadused:
- Parem valgusvihu kvaliteet
- Kõrge töökindlus ja pikk kasutusiga
- Stabiilne jõudlus pideva{0}}lainetöö korral
Rakendus:
- Kaitse- ja andurirakendused
- Tööstuslik töötlemine ja valgustus

Andmeleht:
Kauba nimi: 980nm 3W F-kinnitusega dioodlaser
Toote nr: FM980KZ3
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 980 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus |
3W |
| Kiire telg FWHM | </=2 kraadi |
| Aeglase telje FWHM | 10 kraadi |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | 5A |
| Lävivool Lth | 0.5A |
| Tööpinge Vop | 2V |
| Termistor | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-80 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,35 nm / kraad |
Joonis:

3W 980 nm F{2}}kinnitage FAC-objektiiviga laserdioodid on suure-jõudlusega laserdiood, mis on loodud suure jõudluse ja täpsuse tagamiseks paljudes rakendustes. See on disainitud kompaktse ja madala profiiliga-, mistõttu on see ideaalne valik rakenduste jaoks, kus ruumi on vähe.
3W 980nm F-Paigaldage laserdioodid FAC-objektiiviga. Objektiivil on ainulaadne soojusjuhtimissüsteem, mis tagab stabiilse ja ühtlase jõudluse aja jooksul. Süsteem on loodud soojuse hajutamiseks laserdioodi aktiivsest piirkonnast, vähendades termilist pinget ning tagades kõrge efektiivsuse ja töökindluse.
Kuum tags: 3w 980nm f-kinnitusega laserdioodid koos fac-objektiiviga tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










