Kirjeldus
10W 905nm laserdioodile
Toote kirjeldus
Neid 10 W lasereid pakutakse kesklainepikkusel 905 nm. Need on laia ala laserid (Single Emitter) sensori- ja metroloogiarakenduste jaoks. Need on mõeldud impulssrežiimis töötamiseks ja neid pakutakse ühe kontaktiga suletud TO-56 stiilis korpuses
Rakendus
Laser kaugusmõõtur.
liiklusjärelevalve ja valvsus.
infrapuna valgustus.
Laserradar.
Pühkimisrobot
Andmeleht:
Toote nr: LD905TO10
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 905 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 10W |
| Emitter laius | 50x10um |
| Impulsi laius | 5ns |
| Töötsükkel | 0.10% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 6A |
| Lävivool Ith | 0.4A |
| Tööpinge | 5V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-80 kraadi |
Suuruse joonis:

Kuum tags: 10w 905nm laserdioodide tarnijatele, Hiina tootjatele, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










