1550 nm laserdioodiga
TO-mount pakett on standardne laserdioodide tööstuslik pakett, mis tagab dioodile kompaktse ja töökindla korpuse. TO-mount disain võimaldab ka hõlpsat integreerimist suuremasse süsteemi, näiteks Lidari süsteemi, mis võib aidata vähendada süsteemi üldkulusid ja keerukust.
1550 seeria alusmaterjal on InP koos täiendavate InGaAsP kihtidega. InGaAsP struktuur tagab kõrge töökindluse, väga head tala omadused ja kõrge temperatuuri stabiilsuse. Lai töötemperatuuri vahemik on –45 kraadi ja +85 kraadi vahel. 1550 nm impulss-laserdioodid on paigutatud TO-18 purki. Need on saadaval ka 9 mm pakendites või kliendipõhises disainis
Rakendused:
Silmadele ohutu ulatuse leidmine; Geodeetilised seadmed; Sõbra või vaenlase tuvastamine; Laserradar; Turvabarjäär.

Andmeleht:
Toote nr: TO1550DL15
| Maksimaalne tööspetsifikatsioon | |
| Tippvõimsus | 15W |
| Edasivool | 40A |
| Impulsi laius | 100ns |
| Töötsükkel | 0.10% |
| Vastupidine pinge | 3V |
| Töötemp | 22-28 kraadi |
| Säilitustemp | -40~85 kraadi |
| Jootetemp | 260 kraadi |
| Standardne tööspetsifikatsioon | |
| Lainepikkus | 1530-1580 nm |
| Spektri laius | <18nm |
| Võimsus | 12W~15W |
| Lävivool | 0.5A~1.0A |
| Emitter suurus | 190x1um |
| Divergentsi nurk | 10x38 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0,6 nm/kraadi kohta |
Suuruse joonis

Kuum tags: 1550 nm laserdioodide tarnijatele, Hiina tootjatele, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










