1W 400nm 405nm 410nm violetne TO-Mount laserdiood

Toote kirjeldus
Violetsed laseri lainepikkused on palju lühemad kui rohelised ja punased lainepikkused. Nende lühemate lainepikkuste kasutamise eelised hõlmavad kiire fokuseerimist väiksema minimaalse täpi suuruseni ja suuremat neeldumiskiirust paljudes materjalides.

rakendus
Kuna laserkiire minimaalne fokuseeritud punkti suurus on piiratud selle lainepikkusega, siis mida lühem on lainepikkus, seda tihedamalt võib teie punkti suurus olla sihtmärgi, proovi või tooriku suhtes fokuseeritud. Väiksemad täpisuurused on kasulikud, kui soovite töödelda mikroskoopilisi omadusi. Violetsete laserite suurenenud neeldumiskiirusega erinevates materjalides saab rakenduse jaoks kasutada rohkem energiat, mis suurendab tõhusust.
LDI
Tööstuslik kõvenemine
3D printimine
Andmeleht:
Toote nr: TO400DL1
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 405 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 1W |
| Kiire telje lahknevus | 9Deg |
| Aeglase telje lahknevus | 28Deg |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 900mA |
| Lävivool Ith | 300mA |
| Tööpinge Vop | 4.3V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40~85 kraadi |
Joonis:

Kuum tags: 1w 400nm 405nm 410nm violetse paigaldatava laserdioodi tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










