5mW 1550nm TO-paigaldage DFB laser
The5mW 1550nm TO-paigaldage DFB laseron suure -jõudlusega hajutatud tagasiside (DFB) laserdiood, mis on loodud rakenduste jaoks, mis nõuavad suurt täpsust ja stabiilset väljundit lainepikkusel 1550 nm. TO (Transistor Outline) paketis asuv laser pakub suurepärast töökindlust ja hõlpsat integreerimist telekommunikatsiooni, fiiberoptilise side ja andurirakenduste optilistesse süsteemidesse.
Omadused:
Advanced Multiple Quantum Well (MQW)
Distributed Feedback (DFB) laserdisain
Kulus{0}}jahutuseta lasertehnoloogia
SMSR-i tüüp . 40 dB
5,6-mm TO-stiilis pakett
Rakendused:
10 Gigabit Ethernet
10 Gigabit Fibre kanal
SONET OC-192 / SDH STM-64

Absoluutsed maksimumhinnangud
Alltoodud tingimuste ületamine võib põhjustada 5 mW 1550 nm TO-kinnitage DFB laseri püsivaid kahjustusi. Tavalises töös vaadake töötingimusi allolevast tabelist 1. Tabelis 1 toodud tingimuste ületamine, kuid alla absoluutse maksimumhinnangu võib mõne rakenduse puhul põhjustada vastuvõetamatuid toiminguid. Absoluutsest maksimumväärtusest kõrgemate tingimustega kokkupuude võib seadmete töökindlust negatiivselt mõjutada.
Andmeleht:
Toote nr: TO1550DL5
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 1550 nm |
| Lainepikkuse tolerants | +-3nm |
| Väljundvõimsus | 5 mW |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 70mA |
| Lävivool Ith | 15mA |
| Tööpinge Vop | 1.1V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-100 kraadi |
Suuruse joonis

Kuum tags: 5mw 1550nm to-mount dfb laser tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










