Kirjeldus
3W 808nm TO-5 laserdiood
Funktsioonid:
lainepikkus 808 nm; 3 vatti.
Standardne pakett TO{0}}mm;
Erinevad triibu laiused
Tõhus kvantkaevu struktuur
Alumiiniumivaba pingutatud alamkaevu struktuur aktiivses piirkonnas.
Hea stantsimistehnoloogia ja paagutamistehnoloogia täpsus metallist stantsimisdetailide ja klaasist metallist tihendiosade jaoks.See infrapuna laserdiood on tööstuslik elektrooniline komponent ja seda kasutatakse tööstusliku testamendina, laboris, isetegemises.

Andmeleht:
Toote nr: TO808DL3
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 3W |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 3A |
| Lävivool Ith | 0.75A |
| Tööpinge | 2.2V |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 10-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40~75 kraadi |
Joonis:

Kuum tags: 3w 808nm to-5 ir ld tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










