50W 1550nm TO-Can Laser Diood
Kirjeldus
Pakume tipptasemel--1550 nm TO-kinnitusega laserdioode kuni 50 W optilise väljundvõimsusega. Need mitmekülgsed seadmed on klassifitseeritud mitmerežiimilisteks seadmeteks ja on saadaval standardsetes 9 mm TO-purkide pakendites, et tagada ühilduvus paljude süsteemidega. Need galliumnitriidlaserdioodid, mis töötavad madala vooluga 1000 mA, kiirgavad valgust 1550 nm juures ja neid saab kasutada mitmesugustes rakendustes, nagu otsepildistamine, kuvatehnoloogia ja biomeditsiinilised uuringud. Laserid on paigutatud 9 mm läbimõõduga TO kanistritesse, millel on mitu põikrežiimi ruumikonfiguratsiooni. Need suure jõudlusega-TO-dioodlaserid saavutavad pidevlaine (QCW) töös erakordse võimsuse kuni 50 vatti.

Omadused
- Pakendada -FAC-ga
- Pikk kasutusiga, hea jõudlus
- Tõhus kvantkaevu struktuur
- Hermeetiliselt suletud pakend

Rakendused
- Vahemiku leidmine
- Laserradar
- Laserandur
- Teaduslikud uuringud
Andmeleht
Toote nr: TO1550KZ50
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 1550 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±20 nm |
| Väljundvõimsus | 50W |
| Kiire telje lahknevus | 8Deg |
| Aeglase telje lahknevus | 10 kraadi |
| Elektriline | |
| Lävivool | 1A |
| Töövool | 55A |
| Tööpinge | 40V |
| Impulsi laius | 200ns |
| Töötsükkel | 0.1% |
| Sagedus | 5kHz |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -40-80 kraadi |
Joonistamine
BrandNewi impulsslaserdioodid (PLD) integreerivad miniatuurset optikat, et tagada kauguse mõõtmine kõrgeima efektiivsuse ja täpsusega. Niinimetatud -kiire teljega kollimatsiooni (FAC) lääts kompenseerib astigmatismi, mis tekib serva -kiirgavates PLD-des, tagades nii, et võimalikult palju footoneid jõuavad sihtmärgini.

Kuum tags: 50W 1550nm TO Can Laser Diode tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










