40W 880nm dioodlaser CS riba
880 nm CS-kinnitusega laserdioodi varraste massiiv, suure võimsusega ühe riba dioodlaser
20W, 40W, 60W, 80W väljundvõimsus, kõvajoodise juhtivusega jahutatud pakett,
Kasutatakse laserpumpamiseks, meditsiiniliseks laserraviks.
Põhijooned:
FAC saadaval
Ausni jootmistehnoloogia
Madal naeratuse tõhusus
Ühtne talaprofiil
Kitsas spekter
Kõrge efektiivsusega
madala naeratuse efekt
Kitsas spekter
Kõrge töökindlus


Andmeleht
Toote nr: CC880SB40
Kauba nimi: 40w 880nm juhtivusjahutusega ühe riba laserdiood
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 880 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 40W |
| Töörežiim | CW |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 45A |
| Lävivool Ith | 10A |
| Tööpinge Vop | 1.8V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 45% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20~30℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
| Temperatuuri koefitsient | ~0,3nm/℃ |
Joonistamine

KKK:
Kas saate pakkuda tehnoloogilist tuge?
Jah, meil on teie õigeaegsete teenuste jaoks professionaalne tehnoloogia tugimeeskond.
Aga kohaletoimetamine?
Saame pakkuda uksest ukseni teenuseid õhutranspordiga, olenevalt teie tegelikust soovist. Näiteks DHL, UPS, TNT, FEDEX
Kuum tags: 40w 880nm dioodlaser-cs baari tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










