Kirjeldus
450 nm 200 W suure võimsusega Bule kiudlaseri moodul
Põhijooned:
Sihttala termistoriga
Kasutusala: Peegeldavate materjalide metallitöötlus
Eluiga:>10000 tundi

Tehnilised andmed:
Toote nr: FC450DL200
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus λ | 450 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 200W |
| Töörežiim | CW |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 20A |
| Lävivool Ith | 1.8A |
| Tööpinge Vop | 45V |
| Sihttala | |
| Lainepikkus | 515±10nm |
| Võimsus | 1 mW |
| Töövool Iop | 120mA |
| Tööpinge Vop | 6.5V |
| Fiber | |
| Fiber südamiku läbimõõt | 200 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1M |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~55℃ |
| Säilitustemperatuur | -30-70℃ |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | ~0,3 nm/℃ |
Joonistamine

Kuum tags: 450nm 200w suure võimsusega kiudlasermooduli tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










