Laserallikas 450nm 30W fiibersidestatud dioodlaser

Omadused:
450nm Sinine nähtav valgus
See on mitmemoodilise kiudühendusega suure võimsusega sinine diood 30 W väljundvõimsusega.
Väike ja hõlpsasti käsitsetav ning sobib ideaalselt seadmetesse kinnitamiseks
Pikk kasutusiga, kõrge heledus, kõrge töökindlus ja stabiilsus
Kiudühendusega väljund või kollimeeritud kiire väljund
Lihtsustatud ja tõhus optiline süsteem
Fotodioodi/TEC/sihtimiskiire/termistor/eemaldatava kiu funktsioonid on valikulised
Kõrge efektiivsus peegeldavate materjalide (vask, alumiinium...) materjalide töötlemisel
Spetsifikatsioonileht:
Tootenumber: FC450DL30
| Optiline | Tüüpiline väärtus |
| Keskmise lainepikkus λ | 450 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 30W |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 2.5A |
| Lävivool Ith | 0.3A |
| Tööpinge Vop | 36V |
| Fiber | |
| Fiber südamiku läbimõõt | 400 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Kiu pikkus | 1~2m |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemp. | -30-70 kraadi |
Joonistamine

KKK:
Kas saaksite teha OEM-i (kliendile lasereid kujundada ja toota)?
Jah, meil on professionaalne uurimis- ja arendusmeeskond, sealhulgas tarkvara, riistvara, elektroonika ja disainerite 3D-osakond ning meil on piisavalt võimet toota lasereid täielikult vastavalt kliendi nõudmistele.
Kas teil on MOQ limiit?
Madal MOQ, proovide kontrollimiseks on saadaval 1 tk
Kuum tags: laserallikas 450nm 30w fiibersidestatud dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










