Kirjeldus
150W 808nm fiiberlaserdiood fotodioodiga
Põhijooned:
150W CW väljundvõimsus
808 nm
400 µm südamiku läbimõõduga MM-kiud
0,22 numbriline ava
Sihttala, PD, termistori funktsioonid on valikulised
Väga tõhus, väga stabiilne
Suurepärane kiire kvaliteet, pikk dioodi eluiga
Rakendused:
Fiber&võimendi; DPSS laserpumbad
Masinanägemine
Optogeneetika
Fotoluminestsents
Hambaravi
Fotodünaamiline teraapia

Tehnilised andmed:
Toote nr: FC808DL150
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±5 nm |
| Väljundvõimsus | 150W |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| Fiber | |
| Fiber Core | 400 um |
| Kiu pikkus | 1.5m |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | SMA905 |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 10A |
| Lävivool Ith | 1.8A |
| Tööpinge Vop | 31V |
| Sihttala | 5V |
| PD | Sisemine |
| Termistor | Väline |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 15~35℃ |
| Säilitustemperatuur | -20~70℃ |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | ~0,3 nm/℃ |
Pakendi joonis

Kuum tags: 150w 808nm kiudlaserdiood fotodioodidega tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










