700 W 915 nm fiibersidestatud dioodlaser

Omadused:
700 W 915 nm Fiber Coupled Diode Laser on hõlpsasti integreeritav OEM laserdioodi moodul kasutab spetsiaalselt loodud mikro-optikat, et muuta asümmeetriline laserkiibist välja, parandades kiire kvaliteeti, ühendades laseri väikese südamikuga fiiberoptikaga, pakkudes 700 vatti võimsust, enneolematut heledust.
See suure{0}}tõhususega lasermoodul on varustatud 0,22 NA, 220-mikronilise südamikuga, fiiberoptilise patsiga ja tagasisidekaitsega vahemikus 1040 nm kuni 1200 nm. Kiudude kollimatsiooniväljund on tehnoloogia, mis kasutab teabe edastamiseks valguslaineid optilistes kiududes levimiseks.
Andmeleht
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 915 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus | 700W |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| Kalde efektiivsus | 18W/A |
| Elektriline | |
| Töövool | 25-28A |
| Lävivool | 1.1A |
| Tööpinge | 62~64V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 43% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -20-55 kraadi |
| Temperatuuri koefitsient | ~0,35nm/kraad |
Mõõtmed:
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Kuum tags: 700w 915nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










