Suure võimsusega 750 W 915 nm fiiberdioodlaser
Suure võimsusega 750 W 915 nm Fiber Diode Laser on laser, mis ühendab laserdioodi ja kiudühendusseadme. See saavutab suure-võimsusega laserväljundi, ühendades laserdioodi väljundkiire optilise kiuga. Seda tüüpi laseril pole mitte ainult laserdioodi -kõrge võimsusomadusi, vaid ka optilise kiu paindlikkus ja suunav jõudlus. Seetõttu kasutatakse seda laialdaselt paljudes rakendusvaldkondades.
Omadused:
Suure töökindlusega mitme{0}}ühe emitteriga disain
220 μm südamiku läbimõõduga Fiber Pigtail
Tagumise peegelduse isolatsioon 1040 nm - 1200 nm
Selja peegelduse isolatsioon: 30 dB
Kõrge energia muundamise efektiivsus: kiudlaseritel on tõhus energia muundamise võimalus ja need võivad sisendenergia kasutamist maksimeerida.
Hea kiire kvaliteet sobib suure täpsusega{0}}rakenduste jaoks.

Spetsifikatsioon
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 915 nm |
| Väljundvõimsus | 750W |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| Elektriline | |
| Töövool | 25-28A |
| Lävivool | 1.1A |
| Tööpinge | 62~64V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 43% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Temperatuuri koefitsient | ~0,35nm/kraad |
Mõõtmed
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Kuum tags: suure võimsusega 750w 915nm kiuddioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










