Kirjeldus
300 W 940 nm fiibersidestatud dioodlaser
põhiomadused:
- Sellel on suur väljundvõimsus ja täpne lainepikkuse reguleerimine
- Kiudsüdamiku pikkus on kuni 105 um, et tagada minimaalne kadu ja suurepärane kiire kvaliteet
- Suur võimsus ja täpne valgusvihu juhtimine
rakendused:
- Meditsiiniline
- Teaduslikud rakendused
- Lõikamine
- Keevitamine
- Materjali töötlemine

- Laserdioodi 105 um kiudsüdamik mängib üliolulist rolli võimsa laservalguse edastamisel minimaalse kadu ja suurepärase kiire kvaliteediga.
- Kiudsüdamiku suurus on optimeeritud tasakaalustama suure võimsuse edastamist täpse kiire juhtimisega, muutes selle tõhusaks võimsust ja täpsust nõudvate ülesannete jaoks, nagu lõikamine, keevitamine ja materjalitöötlus.
Spetsifikatsioon
Toote nr: FC940DL300
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 940nm±10nm |
| Väljundvõimsus | 300W |
| Fiber | |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber Connector | Paljas ots |
| Fiber numbriline ava | 0.22NA |
| Elektriline | |
| Töövool Lop | 15A |
| Lävivool Lth | 1A |
| Tööpinge Vop | 70V |
| Termiline | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
Laseri suurus:

Kuum tags: 300w 940nm kiudühendusega dioodlaseri tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










