Kirjeldus
60W 940Nm kiudühendatud dioodlaserit
Funktsioonid:
- Põhineb ühe tulekahju lasermoodulil
- Suur väljundvõimsus 60W
- Kõrge stabiilsus
- 6- pin pitseeritud pakett, SMA905 pistik
- ROHSi nõuetele vastavus
Rakendused:
- Meditsiiniline
- Valgustus
- pumbaallikas
- Materjali töötlemine

- Kiududega seotud (nimetatakse ka kiudainega integreeritud või kiudainega) dioodlaseritel on mitu eelist: kiudainel väljuval valgusel on ümmargune ja sile (homogeniseeritud) intensiivsuse profiil ja sümmeetriline tala kvaliteet, mis on paljudel juhtudel väga mugav .
- BrandNew toimetab {940+/-10 nm -60.0 w -25 c -105-0.22 Na dioodi laserid, mis kasutavad professionaalset haaketehnoloogiat, mis naudib mitut eelist, E {5. g., ComEft Design, Compect Design, Compect Design, Compect Design, Compect Design. Pakend . Need laserdioodimoodulid võivad pakkuda lahendusi kiudlaserrakenduste ja otseste tarnijate jaoks .
Spetsifikatsioon
Üksuse number:Fc940dz60
| Optiline | |
| Kesklainepikkus | 940NM |
| Lainepikkuse tolerants | ± 10nm |
| Väljundvõimsus | 60W |
| Kiudaine | |
| Kiu südamik | 105um |
| Kiud n . a . | 0,22NA |
| Kiu pikkus | 1m |
| Elektri- | |
| Praeguse LOP -i juhtimine | 12A |
| Läve vool LTH | 0.6A |
| Tööpinge VOP | 12V |
| Soojus- | |
| Testi temp . | 25 aste |
| Salvestuse temp . | -30 ~ 70 kraadi |
Joonistamine:
Kuum tags: 60W 940Nm kiudühendusega dioodide laseritarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










