10 W 976 nm 980 nm fiibersidestatud laserdiood
Iluvaldkonnas saab 980nm laserit kasutada tedretähnide lasereemalduseks, musta akne armide eemaldamiseks ja muudeks iluprojektideks tänu selle heale kiirekvaliteedile ja mõõdukale läbitungimissügavusele. Juhtides erineva lainepikkusega lasereid, võib see selektiivselt mõjutada naha pigmendirühmi, et parandada naha kvaliteeti
Omadused:
Spetsiaalne disain meditsiiniliseks kasutamiseks
Teie valikul SMA või FC pistik
laserkiip imporditud Jenoptik Saksamaalt
substraat/kest imporditud Tecnisco Jaapanist
Saksamaalt Nufern imporditud kiud

Andmeleht:
Toote nr: FC976DL10
Kauba nimi: 10W 976nm Fiber Coupled Diode Laser
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976±10nm |
| Väljundvõimsus | 10W |
| Spektri laius FWHM | Vähem kui 7 nm või sellega võrdne |
| Fiber | |
| Kiu pikkus | 1m |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber numbriline ava | 0,22 NA |
| Fiber Connector | FC/SMA/Bare |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 11-12.5A |
| Lävivool Ith | 0.55-0.9A |
| Tööpinge Vop | 1.75-2.2V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~48% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-55 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
KKK:
Kas saaksite teha OEM-i (kliendile lasereid kujundada ja toota)?
Jah, meil on professionaalne uurimis- ja arendusmeeskond, sealhulgas tarkvara, riistvara, elektroonika ja disainerite 3D-osakond ning meil on piisavalt võimet toota lasereid täielikult vastavalt kliendi nõudmistele.
Aga kohaletoimetamine?
Saame pakkuda uksest ukseni teenuseid õhutranspordiga, olenevalt teie tegelikust soovist. Näiteks DHL, UPS, TNT, FEDEX
Mis on tarneaeg?
Tavaliselt 3-5 päeva. Kohandatud tooted vajavad 15 tööpäeva.
Kuum tags: 10w 976nm 980nm kiudühendusega laserdioodide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










