Kirjeldus
700 W suure võimsusega fiiberdioodlaser
Toote kirjeldus
Ülevaade
Brandnew, mis on ehitatud ühe -emitteri laserdioodidele, suure heledusega kiudühendusele ja lihtsustatud pakendile, pakub tänapäeval tööstusharu suurima heledusega ja suurima võimsusega dioode.
Suurim võimsus mitmel lainepikkusel:
200W 450nm juures; 140 W 793 nm juures; 180 W 808 nm juures; 750 W 915 nm juures; 200W 940nm juures; 320W 976nm juures
Omadused
Juhtiv heledus ja töökindlus
Stabiliseeritud spekter üle temperatuuri ja voolu
Erinevad lainepikkused ja optiline võimsus

Spetsifikatsioon:
Kauba nr. FC915DL700
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 915±10nm |
| Väljundvõimsus | 700W |
| Spektri laius FWHM | 6 nm |
| Kalde efektiivsus | 18W/A |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 25-28A |
| Lävivool Ith | 1.1A |
| Tööpinge Vop | 62~64V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 43% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -20-55 kraadi |
| Temperatuuri koefitsient | ~0,35nm/kraad |
Pakendi joonis
![product-1-1 ((MK}`$F$]@9V1D9R6}3UK8](/Content/upload/201998745/201910241341476298468.png)
Kuum tags: 700 W suure võimsusega kiudühendusega dioodlaserite tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










