
200W 976nm fiiberoptilise dioodi moodul
Peamine hirm:
suur väljundvõimsus: 200w
Kõrge sidumise efektiivsus
Pikk eluiga
Rakendus:
Fiiberoptiline sidesüsteem
Materjali töötlemine
Kiudlaserpumpamine
Meditsiiniline laser (biomeditsiiniline ravi, terapeutiline protseduur)
Tutvustame meie uusimat edusamme: 200 W 976 nm fiiberoptilise dioodi moodulit, mis on kohandatud spetsiaalselt graveerimistööde jaoks. Täpse 976 nm lainepikkusega ja muljetavaldava 200 W väljundvõimsusega laserdiood pakub erakordset jõudlust ja töökindlust.
Selle kohanemisvõime laieneb erinevatele kasutusaladele:
Meditsiiniline laser: sobib suurepäraselt biomeditsiinilisteks ja sihipärasteks teraapiateks, tagades täpse energia edastamise.
Fiiberoptiline sidesüsteem: lihtsustab andmeedastust fiiberoptiliste kaablite kaudu, suurendades tõhusust.
Materjali töötlemine: võimaldab erinevate materjalide täpset lõikamist, keevitamist ja graveerimist.
Kiudlaseriga pumpamine: varustab kiudlaserite pumpamiseks vajalikku energiat, optimeerides nende tõhusust ja tootlikkust.
Avastage meie 976 nm fiiberoptilise dioodi mooduli võrratu võimsus ja täpsus, mis seab uued standardid nii graveerimisel kui ka mujal.
Andmeleht
Toote nr: FC976DL200
Kauba nimi: Uus 976nm fiiberoptilise dioodi moodul
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 976±10nm |
| Väljundvõimsus | 200W |
| Spektri laius FWHM | 7 nm |
| Fiber | |
| Kiu pikkus | 1.5m |
| Fiber Core | 105 um |
| Fiber numbriline ava | 0.22NA |
| Fiber Connector | Paljas |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 13A |
| Lävivool Ith | 0.8A |
| Tööpinge Vop | 35V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-35 kraadi |
| Säilitustemperatuur | -30-70 kraadi |
| Lainepikkuse temperatuuri koefitsient | 0.35nm/kraadis |
Joonis:

Kuum tags: uued 976 nm suure võimsusega kiudühendusega laserdioodide tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










