Kirjeldus
GTHM-300 dioodlaserribade virn


Andmeleht
Toote nr: WC808VS300
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 60W |
| Baaride arv | 5 |
| Impulsi laius | Vähem kui 400 ms või sellega võrdne |
| Töötsükkel | vähem kui 40% või sellega võrdne |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~60A |
| Lävivool Ith | ~12A |
| Tööpinge Vop | ~9V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~45% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 15-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
Joonistamine

Kuum tags: gthm-300 dioodlaserribade virna tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










