Kirjeldus
Big Spot dioodide virn Cynosure Vectus Laseri jaoks
Funktsioonid:
Kahepoolne, kokku 24 baari
Ühtsed laserkiired
Big Spot Size suuremate pindade töötlemiseks
Kiire tarneaeg: 1 nädal
Spetsiaalselt loodud Cynosure/Palomar Vectus masinale
Andmeleht
Toote nr: WC808VS2400
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±15 nm |
| Töörežiim | QCW |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W/baar |
| Baaride arv | 24 |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Impulsi laius | Vähem kui 400 ms või sellega võrdne |
| Töötsükkel |
Vähem kui 40 protsenti või sellega võrdne |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | 100A |
| Lävivool Ith | 25A |
| Tööpinge Vop | 43.2V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~50 protsenti |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
| teised | |
| Jahutusvedelik | Destilleeritud vesi |
| Voolukiirus/riba | 4-6 l/min |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 350-500 kPa |
| Vee temperatuur (ilma kondensatsioonita) | 23-27 kraadi |
| Filtreeritud veeosakesed | <20μm>20μm> |
Töötingimus baari kohta
Joonistamine
Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust:
info@brandnew-china.com
pluss 86 18158400345
Kuum tags: suure täpisuurusega dioodivirn cynosure vectus laseri tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










