760 808 1064 10 baari dioodlaseri moodul
Eelised:
Kolmekordne lainepikkus 760 808 1064, kombineeritud parem ravitulemus kõikidele nahatüüpidele.
Täiustatud Ausni jootmistehnoloogia
Kuni 60 W baari kohta QCW režiimis
10 baari, võib ulatuda 600 vatti
Töövool on 50A.
Tööpinge on 18V.
Makrokanal, vesijahutusega
Saadaval on kiire telje kollimatsioon
50% tõhusus suurendab turuliidri jõudlust
Kasutatakse enamiku Hiinast pärit dioodlaseriga karvade eemaldamise masinate jaoks, nagu ADSS, Honkon, Syntech


Andmeleht
Toote nr: WC781VS600
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 760/808/1064nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 50W/60W |
| Baaride arv | 10 |
| Impulsi laius | ≤400 ms |
| Töötsükkel | ≤40% |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~50A/60A |
| Lävivool Ith | ~10A |
| Tööpinge Vop | ~19V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~50% |
| Soojus | |
| Töötemperatuur | 20~30℃ |
| Säilitustemperatuur | 0-55℃ |
| teised | |
| Jahutusvedelik | Destilleeritud vesi |
| Voolukiirus/riba | 4-6 l/min |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 350-500 kPa |
| Vee temperatuur (ilma kondensatsioonita) | 23~27℃ |
| Filtreeritud veeosakesed | & lt;20 μm |
Pakendi joonis

Kuum tags: 760 808 1064 dioodlaser 10 baari mooduli tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










