755nm 808nm 1064nm DIODE LASER STACK Weifang KM Soprano Ice Platinumile

Saame müüa Weifang KM Soprano Ice Platinum karvaeemaldusmasina varuosi.
Meie dioodlaseri korstnad on kõige stabiilsemad, kaua vastupidavad ja võimsamad Saksa imporditud varrastega, mis võivad garanteerida 20-kuulise garantiiaja.
Kombineeritud 3 lainepikkust 755nm ,1064nm, 808nm, mis kehtivad rohkemate juuksetüüpide ja nahatüüpide puhul.
Samuti saame kohandada vastavalt teie konkreetsele soovile.

Toote nimi:755 808 1064 Diood Laser Stack
Toote nr:WC781VS600
| Optiline | |
| Töörežiim | QCW / makrokanal |
| Väljundvõimsus riba kohta | 100 |
| Baaride arv | 10 |
| Lainepikkus | 755/808/1064 |
| Baarist baarini vahekaugused | 3.4mm |
| Kiire telje lahknemine(FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknemine (FWHM) | 12Seg |
| Polarisatsioonirežiim | TE |
| Kalde efektiivsus | ≥1,0W/A |
| Impulsi laius | ≤400ms |
| Töötsükkel | ≤40% |
| Elektri | |
| Praegune Iop | 50a |
| Läve praegune ith | 20A |
| Tööpinge Vop | 18V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | 45% |
| Thermal | |
| Töötemperatuur | 23 ~ 27 ° C |
| Säilitamise temperatuur | 0-55°C |
![]() Esikülg | ![]() Tagumine külg | ![]() Joonistus |
Pakkimine:
6tk/karp.
Tarne:
Ametlik DHL express kiire kohaletoimetamisega 3 ~ 5 tööpäeva kogu maailmas.
Maksetähtaeg:
T / T või Western Union
Garantii:>30miljonit kaadrit, 20 kuud
Kuum tags: dioodlaser km soprani jääplaatina tarnijatele, tootjatele Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas













