Diode Laser Stack Forimi osad
Brandnew võib pakkuda karvade eemaldamiseks suure võimsusega dioodlaserit. Tavaliselt on kõik ühes virnas olevad dioodivardad elektriliselt ühendatud. Diode Laser Stack Forimi osad, mis sisaldavad 10 baari, millest igaüks kiirgab 60 W, peab laserdioodi draiver tavaliselt tagama ajami voolu umbes 50 A ja ajami pinge suurusjärgus 19 V.
Omadused:
Saksamaa importis laserriba ja makrokanali jahutust
Saadaval on kolmiklainepikkus 755nm+808nm+1064nm;
Kõva joodis AuSn kõrge stabiilsuse ja töökindluse tagamiseks;
Ruudukujuline valguspunkt, hea energiakontsentratsioon;
Kasutatakse paljude kaubamärkide karvade eemaldamise masinate parandamiseks ja asendamiseks, nagu ADSS, Honkon, Forimi...



Andmeleht
Toote nr: WC808VS600
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 60W |
| Baaride arv | 10 |
| Impulsi laius | Vähem kui 400 ms või sellega võrdne |
| Töötsükkel | vähem kui 40% või sellega võrdne |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~50A |
| Lävivool Ith | ~10A |
| Tööpinge Vop | ~19V |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 20-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
Pakendi joonis

Kuum tags: diode laser stack forimi osade tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










