Asendage CW mikrokanali dioodide virn
CW Micro Channel Diode Stack on tipptasemel-kõrge võimsusega-laserlahendus, mis on loodud pidevaks-laineteks (CW), pakkudes suurepärast tõhusust ja töökindlust mitmesuguste tööstuslike, teaduslike ja meditsiiniliste rakenduste jaoks. See dioodide komplekt ühendab mitu laserdioodi kompaktsesse mikro-kanaliga jahutussüsteemi, tagades stabiilse ja suure jõudlusega{5}}töö, säilitades samal ajal suure võimsuse-ja{7}}suuruse suhte. CW Micro Channel Diode Stack sobib ideaalselt rakenduste jaoks, mis nõuavad täpset ja pikaajalist{9}}valgusvõimsust. See on mitmekülgne tööriist laserpumpamiseks, materjalide töötlemiseks ja laserspektroskoopiaks.
Eelised:
Sama suur kui CW mikrokanali dioodlaserpinn.
Ausn baarid imporditud Jenoptik Saksamaalt.
Vee kvaliteedinõuded ei ole nii kõrged
Kvaliteedi garantii on 18 kuud.
Laskude arv: 18 kuu jooksul piiranguid pole.
Kasutatakse enamiku mikrokanalitega karvade eemaldamise masinate jaoks.

Andmeleht
Toote nr: WC808VS600
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Väljundvõimsus baari kohta | 100W |
| Baaride arv | 6 |
| Impulsi laius | Vähem kui 400 ms või sellega võrdne |
| Töötsükkel | vähem kui 40% või sellega võrdne |
| Elektriline | |
| Töövool Iop | ~100A |
| Lävivool Ith | ~10A |
| Tööpinge Vop | ~12V |
| Võimsuse muundamise efektiivsus | ~50% |
| Termiline | |
| Töötemperatuur | 20-30 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
Pakendi joonis
![product-1-1 {]]PTL2}`I@TXG5T)}IUR@4](/Content/uploads/202098745/20200710135017cb3c6a776ab348ad85bf00f00bb441a4.png)
Kuum tags: Asendage CW Micro Channel Diode Stack tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










