Suure võimsusega 4000 W 808 nm dioodlaserite virn
Dioodivirnad võivad pakkuda äärmiselt suurt väljundvõimsust, ulatudes sadade või tuhandete vattideni, kui neid kasutatakse suure võimsusega tahkislaserite pumpamiseks või kasutatakse otse nt lasermaterjalide töötlemiseks.
Tavaliselt on kõik ühes virnas olevad dioodivardad elektriliselt ühendatud. Suure võimsusega 4000 W 808 nm dioodlaserpinn, mis sisaldab 40 baari, millest igaüks kiirgab 100 W, peab laserdioodi draiver tavaliselt tagama ajami voolu umbes 100 A ja ajami pinge suurusjärgus 80 V. Nagu ühe dioodi riba jaoks on vaja sama suur vool, elektrikaablid ei pea olema virna jaoks tugevamad; ainult pinge saab olema kõrgem, kuid siiski üsna mõõdukas. Kõrgem pinge võimaldab laserdioodi draiveril saavutada suuremat võimsuse muundamise efektiivsust.
Andmeleht
Toote nr: WC808VS4000
| Optiline | |
| Keskmise lainepikkus | 808 nm |
| Lainepikkuse tolerants | ±10 nm |
| Töörežiim | QCW |
| Väljundvõimsus | 4000W |
| Baaride arv | 40 |
| Kiire telje lahknevus (FWHM) | 38Deg |
| Aeglase telje lahknevus (FWHM) | 12Deg |
| Impulsi laius | 400 ms |
| Sagedus | 1 Hz |
| Elektriline | |
| Töövool | 100A |
| Lävivool | 25A |
| Tööpinge | 80V |
| Soojus | |
| Testi temperatuur | 25 kraadi |
| Säilitustemperatuur | 0-55 kraadi |
| Jahutusvedelik | Destilleeritud vesi |
| Voolukiirus/riba | 12L/min |
| Maksimaalne sisselaskerõhk | 350-500 kPa |
| Vee temperatuur (kondensatsioonivaba) | 23-27 kraadi |
| Filtreeritud veeosakesed |
<20um>20um> |
Pakendi joonis
Kuum tags: suure võimsusega 4000w 808nm dioodlaserkorstna tarnijad, tootjad Hiina, tehas, hulgimüük, valmistatud Hiinas










